Privatumo politika

Asmens duomenų apsauga

2.1. Užsisakyti prekes el.parduotuvėje „Army.lt“ Pirkėjas gali:

2.1.1. užsiregistruodamas šioje el. parduotuvėje, įvedant savo registracijos vardą ar elektroninį paštą  (toliau „el. paštą“) bei slaptažodį.

2.2. Pirkėjas užsakydamas norimas prekes (2.1.1. taisyklių punkte numatytu būdu) atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose privalo nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą, jei tai juridinis asmuo privalo pateikti įmonės pavadinimą, įmonės kodą, PVM kodą (jei yra) .

 2.3. Pirkėjas patvirtindamas šias Taisykles sutinka, jog 2.2. punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje „Army.lt“, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais bei sutinka, kad jo asmens duomenys – vardas, pavardė, prekių pristatymo adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas būtų atskleisti Pardavėjo partneriams (duomenų tvarkytojams), teikiantiems prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas.

2.4. Pirkėjas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.

2.5. Pirkėjui nesutinkant su šiame Taisyklių skyriuje nurodytomis Asmens duomenų apsaugos nuostatomis, tokiu atveju Pirkėjas praranda teisę naudotis el. parduotuvės „Army.lt“ teikiamomis paslaugomis ir prekėmis.

2.6. Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics, siekdami stebėti ir analizuoti svetainės duomenims. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine, panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine.