TickLess – tai nuo erkių apsaugantis prietaisas, veikiantis įvairaus dažnio ultragarso spinduliavimo pagrindu, saugus žmonėms ir naminiams gyvūnėliams.

„TickLess Military Ultrasonic Repeller “ skirtas naudoti kariams, kariškiams , žmonėms, susijusiems su aktyviu gyvenimo būdu, gyvenantiems išgyvenimo sąlygomis.

TickLess apsaugo nuo erkių ir blusų nenaudojant cheminių medžiagų. Dėl 40 kHz dažnio ultragarso impulsų, blokuojančių Hallerio organą nuo erkių, jis apsaugo nuo jų atakos. Ši blokada neleidžia erkėms nustatyti šeimininko vietos.

TickLess prietaisų skleidžiami ultragarsai yra visiškai saugūs žmonėms ir gyvūnams, jie visiškai negirdimi. TickLess taip pat yra saugus mažiems vaikams ir nėščioms moterims.

Praktiškas segtukas su užtrauktuku garantuoja tvirtą fiksaciją , taip apsaugodamas nuo netyčinio prietaiso praradimo.

Prietaiso negalima uždengti , kad ultragarsas galėtų laisvai sklisti. Geriausia juos pritvirtinti prie viršutinio drabužių sluoksnio.


„TickLess Military Brown “ yra sąmoningai gaminamas tokiomis spalvomis, kurios dažniausiai naudojamos kamufliažiniams drabužiams , todėl niekuo neišsiskiria iš drabužių.

Po pirmojo paleidimo, nuėmus kaištį , įrenginys veikia 10-12 mėnesių, jo nereikia paleisti iš naujo. Ši sistema apsaugo nuo atsitiktinio išsijungimo, todėl Ticless Military skirta žmonėms, kurie nenori būti pastebėti dėl savaime mirksinčio diodo.

Prietaisas nėra atsparus vandeniui, tačiau drėgmė jo nepažeis . Sušlapęs ar nešvarus, jis nustoja apsaugoti – prietaisą reikia išdžiovinti ir išvalyti prieš tolesnį naudojimą.

Erkių veisimosi sezono metu ir grįžus iš labai užsikimšusių vietų, prietaisą rekomenduojama likti ant naudotojo ilgiau – kyla pavojus, kad erkė netyčia pasiliks ant drabužio. Drabužiai turi būti kruopščiai nuvalyti, kad būtų išvengta injekcijos pavojaus. Papildomai apsaugai namuose rekomenduojama naudoti Tickless Home – check.

Svarbiausia informacija:

Spalva : ruda

Baterija : vienkartinė, nekeičiama.

Operacijos trukmė : 10-12 mėnesių

Apsaugos zona : iki 2 m ilgio spindulys

Gamintojas : Tickless, Vengrija

Išsikrovus baterijai, prietaisas neapsaugo nuo erkių ir nėra tinkamas tolesniam naudojimui.

Prekės informacija
Spalva Ruda

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti

TickLess Military Brown, apsauga nuo erkių

  • Gamintojas: Ticless
  • Prekės kodas: 11744474530
  • Prieinamumas: 2-3 Days
  • 40,37€